Wybierz rok

Zapisy do szkół podstawowych i gimnazjum w Leżajsku.

Informujemy, że zapisy dzieci do klas pierwszych Szkół Podstawowych odbędą się w dniach 26 - 28 marca br. w godzinach 8.00-16.00. Zapisy do Gimnazjum Miejskiego będą w tych samych dniach w godzinach od 8.00- 17.00. Aktualne obwody szkół zostały opublikowane w Uchwale Rady Miejskiej z dnia 17 kwietnia 2011.

Protokół z przebiegu konsultacji projektu aktu prawa miejscowego stanowiącego projekt uchwały Rady Miejskiej w Leżajsku w sprawie określenia warunków i trybu wsparcia finansowego zadania własnego Gminy Miasto Leżajsk w zakresie tworzenia warunków sprzyjających rozwojowi sportu.

PROTOKÓŁ z przebiegu konsultacji projektu aktu prawa miejscowego stanowiącego projekt uchwały Rady Miejskiej w Leżajsku w sprawie określenia warunków i trybu wsparcia finansowego zadania własnego Gminy Miasto Leżajsk w zakresie tworzenia warunków sprzyjających rozwojowi sportu. I. Termin konsultacji: 22.11.2011 r. –...