Informacja o zawarciu umowy w zakresie zapytania ofertowego na usługi społeczne i inne szczególne usługi (RM.271.1.14.2018) p.n.: „Świadczenie usług opiekuńczych, specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób dorosłych z zaburzeniami psychicznymi, zajęć rehabilitacyjnych i rewalidacyjno-wychowawczych dla dzieci z zaburzeniami psychicznymi wykonywanymi w miejscu zamieszkania na terenie Gminy Miasto Leżajsk”.

Informuję o zawarciu umowy w dniu 24.12.2018 r. na świadczenie usług opiekuńczych, specjalistycznych usług opiekuńczych w tym specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób dorosłych z zaburzeniami psychicznymi, zajęć rehabilitacyjnych i rewalidacyjno-wychowawczych dla dzieci z zaburzeniami psychicznymi wykonywanych w miejscu zamieszkania klientów na terenie gminy Miasto Leżajsk od dnia 1 stycznia 2019 r. do 31 grudnia 2019 r., pomiędzy Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Leżajsku, Plac R. Jaszowskiego 6, 37-300 Leżajsk, a Agencją Usług Opiekuńczych Mirosława Dec, ul. Burmistrzów Zawilskich 28, 37-300 Leżajsk.

Dokument wytworzony przez: Biuro Rozwoju Gospodarczego i Promocji Miasta
Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 31 grudnia 2018 08:54
Dokument wprowadzony do BIP przez: Tadeusz Ulman
31 grudnia 2018 08:54 Tadeusz Ulman - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)