Informacja o zwarciu umowy w zakresie zapytania ofertowego na usługi społeczne i inne szczególne usługi (ZP.271.1.17.2019) p.n: „Świadczenie usług opiekuńczych, specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób dorosłych z zaburzeniami psychicznymi, zajęć rehabilitacyjnych i rewalidacyjno-wychowawczych dla dzieci z zaburzeniami psychicznymi, wykonywanymi w miejscu zamieszkania na terenie Gminy Miasto Leżajsk”

Informuję o zawarciu umowy w dniu 19.12.2019 r. na świadczenie usług opiekuńczych, specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób dorosłych z zaburzeniami psychicznymi, zajęć rehabilitacyjnych i rewalidacyjno-wychowawczych dla dzieci z zaburzeniami psychicznymi,  wykonywanymi w miejscu zamieszkania na terenie Gminy Miasto Leżajsk od dnia 1 stycznia 2020 r. do 31 grudnia 2020 r. pomiędzy Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Leżajsku, Plac R. Jaszowskiego 6, 37-300 Leżajsk, a Panią Mirosławą Dec prowadzącą działalność gospodarczą pod firmą: Agencja Usług Opiekuńczych Mirosława Dec, ul. Burmistrzów Zawilskich28, 37-300 Leżajsk.

Wiadomość powiązana z

Dokument wytworzony przez: Wieloosobowe stanowisko ds. zamówień publicznych
Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 24 grudnia 2019 08:35
Dokument wprowadzony do BIP przez: Arkadiusz Smycz