Aktualności

ZARZĄDZENIE BURMISTRZA W SPRAWIE OKREŚLENIA TERMINÓW PRZEPROWADZANIA POSTĘPOWANIA REKRUTACYJNEGO I POSTĘPOWANIA UZUPEŁNIAJĄCEGO DO PUBLICZNYCH PRZEDSZKOLI

Zarządzenie Nr 21/2019 Burmistrza Leżajska z dnia 28 stycznia 2019 ropku w sprawie określenia terminów przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, w tym terminów składania dokumentów, do publicznych przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowych i klas I publicznych szkół podstawowych.

Szczegóły w załączniku.

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 29 stycznia 2019 12:54
Dokument wprowadzony do BIP przez: Przemysław Jodkowski
29 stycznia 2019 12:55 Przemysław Jodkowski - Dodanie załącznika [terminy_rekrutacji.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)