Zapytanie ofertowe na usługi społeczne i inne szczególne usługi p.n.: „Świadczenie usług opiekuńczych, specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób dorosłych z zaburzeniami psychicznymi, zajęć rehabilitacyjnych i rewalidacyjno-wychowawczych dla dzieci z zaburzeniami psychicznymi, wykonywanymi w miejscu zamieszkania na terenie Gminy Miasto Leżajsk”

Szczegóły w załącznikach

Wiadomość powiązana z

Dokument wytworzony przez: Biuro Rozwoju Gospodarczego i Promocji Miasta
Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 07 grudnia 2018 14:15
Dokument wprowadzony do BIP przez: Tadeusz Ulman
07 grudnia 2018 14:25 Tadeusz Ulman - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_5_do_zapytania_mops_lezajsk.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
07 grudnia 2018 14:23 Tadeusz Ulman - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_4_do_zapytania_mops_lezajsk.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
07 grudnia 2018 14:22 Tadeusz Ulman - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_3a_do_zapytania_mops_lezajsk.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)