Do Parlamentu UE

Wyszukiwarka

Wybierz rok

Informacja Burmistrza Leżajska dotycząca miejsc przeznaczonych na bezpłatne umieszczanie urzędowych obwieszczeń wyborczych i plakatów Komitetów wyborczych na terenie miasta Leżajska w wyborach posłów do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 25 maja 2014 r.

INFORMACJA BURMISTRZA LEŻAJSKA dotycząca miejsc przeznaczonych na bezpłatne umieszczanie urzędowych obwieszczeń wyborczych i plakatów Komitetów wyborczych na terenie miasta Leżajska w wyborach posłów do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 25 maja 2014 r. W oparciu o art. 114 ustawy z dnia 5 stycznia 2011r....

Warunki udziału obywateli polskich w głosowaniu w obwodach głosowania utworzonych w kraju

Szczegółowe informacje na temat warunków udziału w głosowaniu w załączniku.