Do Parlamentu UE

Wyszukiwarka

Wybierz rok

Obwieszczenie Burmistrza Leżajska z 18 kwietnia 2019

Obwieszczenie Burmistrza Leżajska o numerach oraz granicach obwodów głosowania, wyznaczonych siedzibach obwodowych komisji wyborczych oraz możliwości głosowania korespondencyjnego i przez pełnomocnika w wyborach do PE zarządzonych na dzień 26 maja 2019 r. Szczegóły w załączniku.

UCHWALA NR 39/2019 PAŃSTWOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ z dnia 8 kwietnia 2019

UCHWALA NR 39/2019 PAŃSTWOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ z dnia 8 kwietnia 2019 w sprawie powołania okręgowych komisji wyborczych i rejonowych komisji wyborczych w celu przeprowadzenia wyborów do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 26 maja 2019 r.

Informacja Burmistrza Leżajska dotycząca miejsc przeznaczonych na bezpłatne umieszczanie urzędowych obwieszczeń wyborczych i plakatów Komitetów wyborczych na terenie miasta Leżajska w wyborach posłów do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 25 maja 2014 r.

INFORMACJA BURMISTRZA LEŻAJSKA dotycząca miejsc przeznaczonych na bezpłatne umieszczanie urzędowych obwieszczeń wyborczych i plakatów Komitetów wyborczych na terenie miasta Leżajska w wyborach posłów do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 25 maja 2014 r. W oparciu o art. 114