Konkursy na stanowisko

Wyszukiwarka

Wybierz rok

Burmistrz Leżajska ogłasza otwarty i konkurencyjny nabór na wolne stanowisko urzędnicze w Urzędzie Miejskim w Leżajsku, ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk.

Burmistrz Leżajska ogłasza otwarty i konkurencyjny nabór na wolne stanowisko urzędnicze w Urzędzie Miejskim w Leżajsku, ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk. Stanowisko pracy: Starszy Informatyk. Szczegóły w załączeniu.

Informacja o wynikach naboru na wolne stanowisko Inspektora ds. żywienia zbiorowego dzieci i młodzieży w Urzędzie Miejskim w Leżajsku.

Informacja o wynikach naboru na wolne stanowisko Inspektora ds. żywienia zbiorowego dzieci i młodzieży w Urzędzie Miejskim w Leżajsku. Szczegóły w załączniku.

Informacja o wynikach naboru na wolne stanowisko podinspektora w Referacie Infrastruktury i Inwestycji Miejskich w Urzędzie Miejskim w Leżajsku

Informacja o wynikach naboru na wolne stanowisko podinspektora w Referacie Infrastruktury i Inwestycji Miejskich w Urzędzie Miejskim w Leżajsku. Szczegóły w załączniku.

Informacja o wynikach naboru na wolne stanowisko podinspektora w Biurze spraw Obywatelskich w Urzędzie Miejskim w Leżajsku

Informacja o wynikach naboru na wolne stanowisko podinspektora w Biurze spraw Obywatelskich w Urzędzie Miejskim w Leżajsku. Szczegóły w załączniku.

Burmistrz Leżajska ogłasza otwarty i konkurencyjny nabór na wolne stanowisko urzędnicze w Urzędzie Miejskim w Leżajsku, ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk.

Burmistrz Leżajska ogłasza otwarty i konkurencyjny nabór na wolne stanowisko urzędnicze w Urzędzie Miejskim w Leżajsku, ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk. Stanowisko pracy: Inspektor ds. żywienia zbiorowego dzieci i młodzieży. Szczegóły w załączeniu.