Konkursy na stanowisko

Wybierz rok

BURMISTRZ LEŻAJSKA OGŁASZA OTWARTY I KONKURENCYJNY NABÓR NA WOLNE STANOWISKO URZĘDNICZE W URZĘDZIE MIEJSKIM W LEŻAJSKU, UL. RYNEK 1, 37-300 LEŻAJSK.

Stanowisko pracy: podinspektor ds. zamówień publicznych na wieloosobowym stanowisku ds. zamówień publicznych - 2 etaty (2 stanowiska). Szczegóły w załączeniu.

Stanowisko pracy: inspektor w Referacie Infrastruktury i Inwestycji Miejskich. Szczegóły w załączniku.

Stanowisko pracy: Inspektor ds. funduszy unijnych i środków zewnętrznych. Szczegóły w załaczniku.