INFORMACJA BURMISTRZA LEŻAJSKA

BURMISTRZ LEŻAJSKA informuje, że w Urzędzie Miejskim w Leżajsku w dniu 17 czerwca 2020 r. zostały wywieszone na okres 21 dni wykazy nieruchomości położonych w Leżajsku, stanowiących własność Gminy Miasto Leżajsk, obejmujące:

-       garaż  nr 2 położony w rejonie budynków wielolokalowych ul. Mickiewicza 60 – 62 przeznaczony do sprzedaży w drodze przetargu pisemnego nieograniczonego, wraz z oddaniem
w użytkowanie wieczyste ułamkowej części gruntu

-       nieruchomości gruntowe przeznaczone do oddania w najem.

Szczegółowe informacje dotyczące ww. nieruchomości zostały zawarte w wywieszonych wykazach.

Dodatkowe informacje można uzyskać w Urzędzie Miejskim w Leżajsku, ul. Rynek 1, Referat Mienia Komunalnego i Gospodarki Gruntami tel. 17 242 73 33 wewn.115 lub 116.

Wiadomość powiązana z

Dokument wytworzony przez: Referat Mienia Komunalnego i Gospodarki Gruntami
Osoba odpowiedzialna za treść dokumentu: Bogumiła Krupa
Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 17 czerwca 2020 08:32