Komunikaty

Burmistrz Miasta Leżajska informuje, iż wnioski o ustalenie prawa do świadczeń z funduszu alimentacyjnego na nowy okres świadczeniowy są przyjmowane w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej – Sekcji Świadczeń Rodzinnych od 1 sierpnia 2009 r.

Z A W I A D O M I E N I E

Burmistrz Miasta Leżajska informuje, iż wnioski o ustalenie prawa do świadczeń

W przypadku, gdy osoba ubiegająca się o świadczenia z funduszu alimentacyjnego na nowy okres świadczeniowy złoży wniosek wraz z dokumentami do dnia 31 sierpnia 2009 r. ustalenie prawa do świadczeń z funduszu alimentacyjnego oraz wypłata świadczeń przysługujących za miesiąc październik następuje do dnia 31 października br.

W przypadku, gdy osoba ubiegająca się o świadczenia na nowy okres świadczeniowy złoży wniosek wraz z dokumentami w okresie od dnia 1 września do  dnia 31 października 2009 r. ,ustalenie prawa do świadczeń z funduszu alimentacyjnego oraz wypłata świadczeń przysługujących za miesiąc październik następuje do dnia
30 listopada br.

Szczegółowych informacji na temat dokumentów wymaganych przy składaniu wniosku można uzyskać w Miejskim Ośrodku Pomocy społecznej - Sekcji Świadczeń Rodzinnych, Pl. Jaszowskiego 6, pokój nr 4 oraz pod numerem telefonu: 017 24 02 870 lub 017 24 20 497 wew. 36.

Burmistrz Leżajska
Tadeusz Trębacz

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 24 sierpnia 2009 10:43
Dokument wprowadzony do BIP przez: Paweł Bucior
24 sierpnia 2009 10:43 Paweł Bucior - Utworzenie dokumentu.