Wybierz rok

Informacja o zawarciu umowy w zakresie zapytania ofertowego na usługi społeczne i inne szczególne usługi (RM.271.1.14.2018) p.n.: „Świadczenie usług opiekuńczych, specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób dorosłych z zaburzeniami psychicznymi, zajęć rehabilitacyjnych i rewalidacyjno-wychowawczych dla dzieci z zaburzeniami psychicznymi wykonywanymi w miejscu zamieszkania na terenie Gminy Miasto Leżajsk”.

Informuję o zawarciu umowy w dniu 24.12.2018 r. na świadczenie usług opiekuńczych, specjalistycznych usług opiekuńczych w tym specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób dorosłych z zaburzeniami psychicznymi, zajęć rehabilitacyjnych i rewalidacyjno-wychowawczych dla dzieci z zaburzeniami psychicznymi wykonywanych w miejscu zamieszkania...