Wybierz rok

Przetarg nieograniczony na zaciągnięcie przez Gminę Miasto Leżajsk kredytu bankowego długoterminowego w wysokości 2.400.000 zł.

W związku z Uchwałą Nr XXVII/171/09 Rady Miejskiej w Leżajsku z dnia 5 czerwca 2009 roku w sprawie zaciągnięcia długoterminowego kredytu w wysokości 2.400.000 zł na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań, Burmistrz Leżajska ogłasza przetarg nieograniczony na zaciągnięcie przez Gminę Miasto Leżajsk kredytu bankowego długoterminowego...

Drugi przetarg pisemny nieograniczony na sprzedaż prawa własności nieruchomości położonej w Leżajsku przy ul. Podolszyny

OGŁOSZENIE O PRZETARGU BURMISTRZ LEŻAJSKA ogłasza drugi przetarg pisemny nieograniczony na sprzedaż prawa własności nieruchomości położonej w Leżajsku przy ul. Podolszyny, stanowiącej własność Gminy